- Advertisement -spot_img

TAG

kallashnikov

“Tërbohen” dasmorët, qëllojnë në mes të autostradës me kallashnikov

Një video skandaloze po qarkullon në rrjetet sociale, ku shihet se një person qëllon nga makina me kallashnikov në mes të autostradës. Sipas asaj që...

Shqiptari i tërbuar qëllon 16 herë me kallashnikov në drejtim të ish-të dashurës dhe partnerit të saj (Emri)

Një 21 vjeçar shqiptar i cili jeton në Galipoli, Itali ka qëlluar 16 herë me kallashnikov në drejtim të ish-të dashurës së tij dhe...

Gruaja nuk shqetësohet për policinë, del jashtë dritares së makinës me kallashnikov në dorë

Policia e San Fraciskos ka publikuar së fundmi një foto tepër shqetësuese të një pasagjereje e cila ishte mbështetur në dritaren e automjetit me...

Mori kallashnikovin për t’i qëlluar fqinjit, policia parandalon vrasjen

Fier / Policia parandalon përshkallëzimin e mëtejshëm të një konflikti me pasoja të rënda për jetën. Reagimi i menjëhershëm dhe profesional i Policisë ka bërë...

Doli në foto me dy kallashnikovë, policët i trokasin në derë Don Xhonit dhe e bastisin!

Reperi tashmë i njohur për publikun, i cili arriti të korrë sukses edhe pse në moshë të re, është bastisur nga policia e Kosovës....

Grabitet me kallashnikov argjendaria. Hajdutët marrin gjithë floririn nën banak

Një vjedhje me armë ka ndodhur pasditen e sotme në Gjirokastër, ku dy grabitës të armatosur me kallashnikov kanë bastisur një argjendari në lagjen...

Latest news

- Advertisement -spot_img