- Advertisement -spot_img

TAG

Karolina e Veriut

Trump nuk i shpëton talljeve, çoroditet dhe vesh pantallonat mbrapsht

Pjesëmarrës në konventën e Demokratëve në Karolinën e Veriut, Donald Trump nuk i ka shpëtuar thumbava tallës. Ajo që tërhoqi vëmendjen e rrjetit ishin panatallonat...

12-vjeçari që mbaroi gjimnazin dhe kolegjin në të njëjtën kohë

Një 12-vjeçar në Karolinën e Veriut e përdori kohën që kishte gjatë pandemisë për të marrë ca leksione shtesë. Sot, një vit më vonë,...

Shokuese! Vriten dy deputetë, ekzekutohet dhe autori i ngjarjes

Pesë të vdekur, përfshirë dy deputetë dhe të dyshuar për revole, në ballafaqimin e Karolinës së Veriut. Rreshter Chris Ward dhe Zëvendësi i K-9, Logan...

Ndërron jetë organizatori i mashtrimit më të madh në Amerikë

Bernard Madoff, organizatori i mashtrimit më të madh të investimeve në historinë e SHBA, duke i marrë dhjetëra mijëra klientëve me më shumë se...

Latest news

- Advertisement -spot_img