- Advertisement -spot_img

TAG

karte identiteti

Rama zbulon numrin e kartës së identitetit,ironizon presidentin

Rama gjatë takimit me banorët e Elbasanit ka zbuluar numrin e kartës së tij të identitetit: "Numri i kartës time është G40704039G.Ja e morët dhe...

Ministria e Brendshme jep njoftimin e rëndësishëm për të gjithë ata që kanë aplikuar për kartë identiteti

Ministria e Brendshme njofton se është shtyrë afati i tërheqjes së letërnjoftimeve (kartës së identitetit) deri në shtator 2021. Vendimi sipas ministrisë është shtyrë...

Latest news

- Advertisement -spot_img