- Advertisement -spot_img

TAG

Keeping Up With the Kardashians

Kim nuk e harron lehtë divorcin, rrëfen raportin me Kanye West

Ylli i “Keeping Up With the Kardashians” në postimet dhe deklaratat e dhëna së fundmi ka thënë se do të jenë miq përgjithmonë me...

Ja cila është arsyeja kryesore që e ka nxitur Kylie-in të bëjë ndërhyrje estetike

Në ribashkimin e “Keeping Up With The Kardashians”, motrat e reality show kanë zbuluar detaje të shumta nga jeta personale që nuk i kemi...

Periudhë me trazira, Kim Kardashian dështon për herë të dytë në këtë fushë

Kim Kardashian ka zbuluar se ka dështuar në provimin e vitit të parë të drejtësisë për herë të dytë. Këto rezultate ajo i bëri të...

Martesa e saj e tretë, Kim flet për ndarjen nga Kanye: Ndihem një dështim!

Gjatë episodit të fundit të "Keeping Up with the Kardashians", Kim Kardashian foli për herë të parë hapur për divorcin me Kanye West dhe...

Debat mes motrash për një punonjëse, çfarë ndodhi mes Kim dhe Kourtney

Tensionet midis Kourtney-t dhe Kim Kardashian u rritën gjatë episodit të fundit të Keeping Up With the Kardashians. "Dadoja e Kim dhe unë patëm një...

Janë sërish bashkë? Khloe Kardashian poston foton, ku vëmendjen e merr unaza gjigante dhe komenti i Tristan…

Kloe Kardashian postoi një foto, për të treguar thonjtë e saj, të sapo bërë, por ndjekësve i mbetën sytë te unaza gjigande, plot shkëlqim. Kloe...

Latest news

- Advertisement -spot_img