- Advertisement -spot_img

TAG

kenge

Me gotën në kokë dhe shaminë në dorë, Dua Lipa kërcen nën ritmet e këngëtares shqiptare dhe ajo ka dy fjalë për t’i thënë

Para pak orësh, Dua na ka kënaqur të gjithëve teksa ka publikuar në “Instagram” një video shumë të këndshme, ku shfaqet me gotën e...

E frikshme! I riu qëllohet për vdekje teksa xhironte videoklipin e këngës së tij

Një ngjarje horror është regjistruar mbrëmjen e djeshme në Brixton të Britanisë së Madhe. Një djalë i ri është goditur për vdekje me thikë...

Billie Eilish nuk zhgënjen asnjëherë, publikon këngën “NDA”

Billie Eilish, këngëtarja e preferuar e shumë fansave vjen ditën e sotme me një projekt të ri muzikor. Ajo na kishte paralajmëruar se do...

Krejtësisht ndryshe, njihuni me motrën e vogël të Fjoralba Ponarit

Fjoralba Ponari, moderatorja e njohur shqiptare është treguar tepër e rezervuar për sa i përket familjarëve të saj. Por motra e saj e vogël...

Bëri publike fantazitë e tij seksuale për Selena Gomez, artisti i kërkon ndjesë përmes këngës së fundit

Tyler, the Creator është një ndër këngëtarët më në zë për momentin dhe fama e tij ka arritur kulmin me projektet e tij të...

Ronela Hajati tregon këngën me të cilën do të martohet

Një ndër këngëtaret me të komentuara dhe të përfolura në median rozë është padyshim Ronela Hajati. Kohët e fundit, ajo ka qenë tepër aktive...

Kënga e fundit e Elvana Gjatës bie në veshin e këngëtares legjendare

Pas suksesit të albumit EP “Çelu”, Elvana Gjata prezantoi këngën single “Loti”, që gjithashtu po korr goxha sukses referuar komenteve dhe klikimeve. E radhës...

“Ja dola për të dyja ne”, kujt ja kushton Luana Vjollca arritjen e saj më të madhe

Luana Vjollca ka qëndruar larg muzikës për një kohë të gjatë për shkak të angazhimeve profesionale me emisionin “Shiko kush luan”. Këtë të fundit...

Sabri Fejzullahu tregon pengun e tij më të madh në karrierën muzikore

Sabri Fejzullahu është një nga artistët më të dashur në gjithë trojet shqiptare. Ai mban mbi supe një karrierë 50-vjeçare dhe ka arritur t’ju...

Erik Lloshi me mëri ndaj artistëve të rinj: Kanë vetëm këngë bastarde

Erik Lloshi është shprehur shpesh i revoltuar me këngëtarët e rinj, pa asnjë talent, që kanë pushtuar industrinë muzikore. I ftuar ditën e sotme...

Latest news

- Advertisement -spot_img