- Advertisement -spot_img

TAG

kerkim nderkombetar

I shpallur në kërkim ndërkombëtar, kapet në Greqi shqiptari i rrezikshëm, ekstradohet drejt Shqipërisë

Një shqiptar i shpallur në kërkim ndërkombëtar është arrestuar në Greqi dhe është ekstraduar drejt vendit tonë. Interpol Tirana raporton se i arrestuari 44-vjeçar...

I shpallur në kërkim ndërkombëtar për trafik droge, arrestohet narkotrafikanti serb (Emri)

Policia e Durrësit ka arrestuar ditën e sotme me qëllim ekstradimi shtetasin serb Miroslav Krstic, 39 vjeç, i cili rezulton një person i shpallur...

I shpallur në kërkim ndërkombëtar, arrestohet 52-vjeçari

Albert Sedeti, 52-vjeç i shpallur në kërkim ndërkombëtar është arrestuar nga Policia e Krujës. 52-vjeçari banues i këtij qyteti ishte i dënuar për për...

Arrestohen tetë terroristët e shpallur në kërkim ndërkombëtar

Policia franceze ka bërë të mundur kapjen e e tetë shtetasve italianë të cilët ishin shpallur në kërkim ndërkombëtar pasi akuzoheshin si terroristë të...

I shpallur në kërkim ndërkombëtar,arrestohet autori i ngjarjes në selinë e PD-së

Kavajë Autori i ngjarjes person me precedent te mëparshem. Është arrestuar në Kavajë mbrëmjen e sotme një i kërkuar nga drejtësia italiane i dënuar me 8...

Latest news

- Advertisement -spot_img