- Advertisement -spot_img

TAG

Kërpudha

Vdekja e tre personave në Gjirin e Lalzit/ Familjarët do bëjnë njoftimin e rëndësishëm

Elfete, Afrim e Ferzinaze Haliti janë tre pjesëtarët e familjes nga Gjilani që humbën jetën si pasojë e helmimit nga kërpudhat në Gjirin e...

Detaje nga vdekja e 3 kosovarëve në Gjirin e Lalzit. Mblodhën kërpudha dhe i gatuan

Një tragjedi e vërtetë ka ndodhur dje në Durrës. 3 anëtarët e një familje nga Gjilani i Kosovës kanë humbur jetën. Ata janë helmuar nga...

Tragjike/ Humbin jetën pasi u helmuan 3 anëtarë të një familje kosovare në Durrës. Policia procedon penalisht 2 mjekë

Një tragjedi e rëndë ka ndodhur në familjen Haliti nga Gjilani, tre anëtarët e së cilës (nëna dhe djali me bashkëshorten) kanë vdekur sot...

Humb në një pyll,mbijeton duke ngrënë kërpudha për 18 ditë

Një burrë që kishte humbur prej 18 ditësh në një pyll australian është gjetur i gjallë pasi mbijetoi duke ngrënë kërpudha dhe duke pirë...

Latest news

- Advertisement -spot_img