- Advertisement -spot_img

TAG

kineze

Greqia hap dyert për shqiptarët që kanë bërë vaksinë ruse apo kineze

Greqia ka vendosur që të pranojë brenda territorit të saj të gjithë personat pavarësisht nëse vaksina që kanë bërë është e miratuar nga EMA....

Momenti kur raketa kineze bie mbi Oqean (Video)

Ushtria amerikane ka arritur të sigurojë videon kur raketa kineze Long March 5B hyri në atmosferën e Tokës për të rënë më pas në...

Të gjithë me sytë nga qielli, ja ku kanë hyrë mbetjet e raketës kineze

Teksa e gjithë bota i ka sytë nga qielli për të parë se ku do të bjerë raketa kineze "Mars Long Long 5B", mësohet...

Ndiqni në kohë reale “itinerarin” e raketës kineze. U filmua përtej Adriatikut. Ushtria amerikane tregon vendin ku do bjerë (Video direkt nga kozmosi)

Humbja e kontrollit të një rakete kineze e lëshuar në hapësirë pak ditë më parë, ka ngjallur shqetësime tek shumë njerëz, ku në "zonën...

9 rajone në Itali në gatishmëri për rënien e raketës kineze. Në hartën e rrezikut edhe Shqipëria

Autoritetet italiane janë vënë në lëvizje dhe janë mobilizuar për raketën kineze e cila ka dalë jashtë kontrollit dhe do të bjerë në tokë....

Do bjerë në tokë këtë fundjavë, raketa kineze mund të prekë edhe Shqipërinë (Harta)

Mbeturinat nga një raketë kineze pritet të bien në Tokë në mënyrë të pakontrolluar këtë fundjavë. Radarët që merren me vendodhjen e objekteve në...

Mjeku: “Vdesin dy persona pasi morën vaksinën kineze”. Përgjigjet Bino

Mjeku Erion Dasho ka folur në një lidhje për kërkesën që ky i fundit i bëri Ministrisë së Shëndetësisë për të nisur hetimet në...

Vaksina kineze Sinovac mbron fëmijët nga Covid-19

Vaksina kineze Sinovac ka rezultuar efektive tek fëmijët. Testet klinike  te mbi 500 fëmijë dhe adoleshentë nga mosha  3 deri 17 vjeç treguan se vaksina...

Rakacolli do të bëjë vetë vaksinën kineze ose ruse për “t’i mbushur mendjen” të moshuarve

Zëvendës ministrja e Shëndetësisë Mira Rakacolli tha se vaksina kineze por dhe ajo ruse e të tjera janë të sigurta dhe të certifikuara në...

Filluan ta ngacmonin, kamarierja i kundërpërgjigjet me arte marciale

Një kamariere kineze ka dhunuar fizikisht klientët e lokalit në të cilin punonte, pasi ato kanë filluar ta ngacmonin seksualisht. Pas disa gotash me...

Latest news

- Advertisement -spot_img