- Advertisement -spot_img

TAG

Kit Harington

Kit Harington: Pata probleme mendore pas “Game Of Thrones”

Kit Harington pësoi një rraskapitje nervore nga “Game of Thrones”: vetë aktori, i cili luajti rolin e Jon Snow në këtë film, e tha...

Nga Cara Delevingne deri tek Kit Harington, ja yjet që do të jenë pjesë e “Friends”

Gjashtë yjeve të “Friends” do t’u bashkohen edhe emra të tjerë të famshëm, përfshirë këtu edhe aktorët si Elliott Gould dhe Christina Pickles, përkatësisht...

Latest news

- Advertisement -spot_img