- Advertisement -spot_img

TAG

kolaudim automjete

Elbasan/ Prej vitesh “tmerr”, çfarë mendojnë qytetarët për kolaudimin e automjeteve dhe kalimin e shërbimit në shtet

Nga Sara Bilelli & Eni Bodini Një ndër shërbimet më të kontestuara ndaj qytetarëve në vendin tonë është kolaudimi i automjeteve. Në mënyrë të vazhdueshme ky...

Ndryshimet tek kolaudimi: Prishet sistemi, radhë të gjata në të gjitha pikat në shkallë vendi

Shoferët e makinave janë ata që duket se do të përballen të parët me ndryshimet për shkak të përfundimit të koncensionit të kolaudimit të...

Latest news

- Advertisement -spot_img