- Advertisement -spot_img

TAG

koronavirusi

Shpërthen masivisht zgjebja, mijëra qytetarë i drejtohen spitaleve në Turqi

Ndërkohë që e gjithë vëmendje është tek koronavirusi, në Turqi ka shpërthyer një tjetër sëmundje e cila po shihet me shqetësim të madh nga...

E çuditshme por e vërtetë ! Ndryshimi i klimës është një çështje feministe

Ashtu si koronavirusi që ndikon në mënyrë disproporcionale në bashkësitë etnike me ngjyrë, aziatikë dhe pakicat, kriza e klimës paraqet probleme më urgjente për...

Koronavirusi i merr jetën mjekut të njohur. Emri

Një lajm i trishtë për banorët e Beratit është bërë i ditur këtë të shtunë. Mjeku endokrinolog, Josif Dena ka humbur jetën si pasojë...

Latest news

- Advertisement -spot_img