- Advertisement -spot_img

TAG

Ksamil

Kishte kthyer garazhin në bazë kokaine, kush është 41-vjeçari që shiste drogë në Sarandë

Personi që shihni në foto është Romeo Laze, 41-vjeçari i arrestuar gjatë operacionit anti-drogë në Sarandë ditën e djeshme, ku u zbulua një garazh...

Sekuestrohet 1.2 kg kokainë, arrestohet 41-vjeçari që shiste drogë në Sarandë dhe Ksamil (Emri)

Sarandë/Finalizohet një tjetër operacion antidrogë, për goditjen e veprimtarisë kriminale në fushën e narkotikëve dhe armëmbajtjes pa leje. Operacioni policor i koduar “Çuka” i zhvilluar...

Plagosja me armë në Ksamil, komunikata e policisë: U qëllua në një dhomë hoteli

Njoftimi i plotë i policisë: Sarandë/Informacion paraprak Rreth orës 20:45, në spitalin e Sarandës ka shkuar një 33-vjeçar për ndihmë mjekësore, dyshohet i plagosur me...

Flakët ‘sundojnë’ mbi Ksamil, zjarri i afrohet banesave

Një zjarr masiv ka rënë mbrëmjen e sotme në hyrje të Ksamilit. Flakët të cilat favorizohen edhe nga era kanë djegur një sipërfaqe të...

LAJM I FUNDIT/ Shpërthim i fuqishëm në Ksamil

Shpërthim i fuqishëm në Ksamil. Nga raportimet e para dyshohet se ka shpërthyer një bombol gazi pranë një karburanti në hyrje të Ksamili. Policia dhe...

Shkatërrohet grupi kriminal që vidhte banesa në Ksamil, arrestohet organizatori

Policia ka shkatërruar një grup kriminal të formuar nga shqiptarë dhe kosovarë, të cilët në bashkëpunim me njëri tjetrin vidhnin banesa në Ksamil. Në pranga...

Po ndërtonte objektin pa leje, arrestohet 52-vjeçari

Sarandë Kryente ndërtime pa leje, vihet në pranga pronari i truallit. Në zbatim të detyrave të përcaktuara në planin e veprimit të hartuar nga Drejtoria e...

Ekzekutimi në Ksamil, gjendet një makinë e djegur në kufi me Greqinë

Detaje të reja janë zbardhur në lidhje me ekzekutimin në derën e shtëpisë të biznesmenit Gramoz Mema, mbrëmjen e 6 qershorit në Ksamil. Burime bëjnë...

Biznesmenin e qëlluan 4 persona. Pistat ku po heton policia

Biznesmeni Gramoz Memaj mbeti i vrarë si pasojë e një atentati mbrëmjen e sotme në Ksamil. Memaj u qëllua pranë banesës së tij, ndërsa...

Aksidentohet mjeti/ Me gjyshin shofer, 14-vjeçari përplas kokën rëndë në trotuar

Një aksident i rëndë është shënuar në nacionale Sarandë-Ksamil, ku për pasojë një person ka mbetur i plagosur. Mësohet se një mjet ‘Benz’ ka...

Latest news

- Advertisement -spot_img