- Advertisement -spot_img

TAG

kultivim

Kultivonin bimë narkotike në arat e shtëpisë, mes të arrestuarve edhe një grua

Në Fushë-Milot, Kurbin, janë arrestuar në flagrancë për veprën penale “Kultivimi I bimëve narkotike ” shtetasit Idriz Hyseni, Hasan Kasmi, Hazbi Kasmi dhe shtetasja...

Kultivimi i bimëve narkotike, arrestohet 1 person, shpallen në kërkim 4 të tjerë

Tropojë Vijojnë kontrollet për parandalimin, evidentimin dhe goditjen e tentativës për kultivim të bimëve narkotike. Shpallet në kërkim 1 shtetas i dyshuar për kultivimin e disa...

Policia e Gramshit ndalon shtetasin nga Cerriku për kultivim bimësh narkotike

Specialistët për Hetimin e Krimit në Komisariatin e Policisë Gramsh, në bashkëpunim me shërbimet e Komisariatit të Policisë Cërrik, kapën dhe ndaluan shtetasin: G. O.,...

Tiranë/ Arrestohen 6 persona për kultivim të lëndëve narkotike, mes tyre dhe një polic

Gjashtë persona, mes tyre një polic janë arrestuar nga policia e Tiranës në një operacion për goditjen e kultivimit të kanabisit në zonën e...

Latest news

- Advertisement -spot_img