KATEGORIA

CERRIK

Kryeministri Edi Rama: Bashkia Cërrik bën diferencën, kryetari Andis Salla ka lidership

Kryeministri Edi Rama zhvilloi sot një takim në Pogradec me kryetarët e bashkive nga i gjithë vendi. Kreu i shtetit analizoi punën e bërë...

Shoferja humb kontrollin e mjetit, përplaset me shtyllën në Cërrik

Një aksident ka ndodhur në Cërrik, pasditen e sotme. Në aksin Cërrik-Fermë një mjet është përplasur me një shtyllë ndriçimi. Drejtuesja e mjetit ka humbur...

Cërrik/ Donatorët më të mëdhenj, vizitojnë fushën e vetme të kompostimit në Shqipëri

Nga Andi Salla, Kryetar i Bashkisë Cërrik Sot pata kënaqësinë e veçantë të pres në Cërrik , në impiantin e kompostimit të Bashkisë Cërrik përfaqësuesit...

Për herë të parë! Zgjidhet kryetarja e parë femër drejtuese e degës së PD në Cërrik (Emri)

Edhe në Cërrik demokratët i janë drejtuar kutive të votimeve , ku 1001 anëtarë kanë votuar për dy kandidatë për dy garuese: Nadire Paja...

Lajm i fundit! Aksidentohet me motomjet 28-vjeçari nga Cërriku, dërgohet rëndë në spital

Një 28-vjeçar me inicialet E.H., është aksidentur dhe ndodhet në gjendje të rëndë për jetën. Mësohet se ngjarja ka ndodhur në Cërrik, Elbasan, rreth orës...

Lajm i fundit / Arrestohen 4 shtetas për armë dhe drogë në Cërrik (Video)

Elbasan Finalizohet operacioni policor i koduar “Cërrik 2022”, për goditjen e veprimtarisë kriminale në fushën e narkotikëve dhe armëmbajtjes pa leje. Operacioni nga strukturat hetimore e...

Cërrik/ Ushtronin aktivitete të lojrave të fatit, arrestohet pronari i lokalit dhe 9 shtetas të tjerë

Cërrik Finalizohet operacioni policor i koduar “Gambling”, për goditjen e veprimtarisë së paligjshme në fushën e lojërave të fatit. Operacioni i zhvilluar nga Komisariati i Policisë...

E fundit/ Mjeti përplas drejtuesin e biçikletës në aksin Elbasan-Cërrik

Elbasan /Informacion paraprak Rreth orës 09:10, në aksin rrugor Elbasan-Cerrik, një automjet tip "Citroen" me drejtues shtetasin E. C., ka përplasur një biçikletë me drejtues...

Viktima në Cërrik/ Tritoli që vrau Rexhepin ishte për të ekzekutuar Harizajn

Erion Rexhepi, 27-vjeçari që u vra pas shpërthimit të bombës më datë 30 dhjetor në Cerrik, duket të jetë viktima fatkeqe e një atentati...

Arrestohen në flagrancë 2 shtetas në Cërrik, shpallet në kërkim 1 tjetër (Detaje)

Cërrik/Arrestohen në flagrancë 2 shtetas dhe shpallet në kërkim 1 tjetër, për veprat penale “Shkatërrimi i rrjetit elektrik”, ”Prerja e drurëve dekorativë dhe frutorë”...

Lajmet e fundit