- Advertisement -spot_img

TAG

Labinot

Deklarata e Luçiano Boçit pas përplasjes me biznesmenin e peshkut, Gjergj Luca. Si ndodhi ngjarja

Një përplasje fizike ka ndodhur sot në Elbasan mes kandidatit për deputet nga radhët e Partisë Demokratike Luçiano Boçi dhe biznesmenit të njohur të...

Ngecin në dëborë prej orësh, qytetarët pastrojnë rrugën me lopatë

Disa qytetarë kanë qëndruar të bllokuar për orë të tëra në fshatin Godolesh në qarkun e Elbasanit, pasi rruga ka qenë e pakalueshme, pas...

Latest news

- Advertisement -spot_img