- Advertisement -spot_img

TAG

lady gaga

Para, fuqi dhe vrasje/ Publikohet traileri i shumëpritur i ‘House Of Gucci’

Lini për pak çfarë keni në dorë për momentin dhe shihni trailerin e filmit më të diskutuar kohët e fundit: House of Gucci! Në rast...

Lady Gaga tregon historinë e përdhunimit nga producenti: Më flaku jashtë kur e zbuloi që isha shtatzënë

Këngëtarja e njohur amerikane Lady Gaga ka përmendur sërish së fundmi historinë e saj të përdhunimit në fillim të karrierës muzikore nga një ekzekutiv...

Familja Gucci me akuza të rënda ndaj filmit që shpalos jetën e tyre

Fotot e bërë nga fotografët,kanë shkaktuar diskutime në media për filmin i cili ka intriguar mjaft ndjekës."House Of Gucci" luajtur nga Lady Gaga dhe...

Lady Gaga shfaqet më e bukur se kurrë e veshur me fustan nusërie

Lady Gaga është shfaqur si kurrë më parë veshur me një fustan të bardhë nusërie në Romë. Në fakt ky fustan është veshur për...

Lady Gaga surprizohet nga partneri i saj në mënyrën më të bukur

Një ditë më parë, Lady Gaga festoi 35-vjetorin e lindjes. I dashuri i saj, Michael Polansky kishte menduar një surprizë speciale për këngëtaren e...

Lady Gaga dhe Jennifer Lopez do të performojnë në ceremoninë e inaugurimit të Presidentit të ardhshëm të SHBA

Këngëtaret Lady Gaga dhe Jennifer Lopez, të njohura ndryshe edhe si mbështetëse të Joe Biden, do të performojnë në ceremoninë e inaugurimit të Presidentit...

Ja kush janë këngëtaret legjendare që do të performojnë në betimin e Joe Biden

Lady Gaga dhe Jennifer Lopez janë këngëtaret amerikane që do të performojnë në ceremoninë e betimit të presidentit të ri të SHBA, Joe Biden. Lady...

Latest news

- Advertisement -spot_img