- Advertisement -spot_img

TAG

.Ledjana

A i kanë dhënë fund lidhjes Ledjana dhe Mevlani? Detajet thonë…

Duket se ka marrë fund një nga romancat më të përfolura të Përputhen. Shkak i këtyre aludimeve janë bërë veprimet e dyshes në rrjete sociale. Ata...

Thumba të forta për njëri-tjetrin, kriset marrëdhënia Ledjana-Mevlan

Mevlani dhe Ledjana kanë qenë gjithmonë një nga çiftet më të diskutuara në “Për’puthen”. Para pak ditësh Ledjana vendosi të linte emisionin e të...

Ledjana dhe Mevlani marrin një vendim për marrëdhënien e tyre pas largimit nga emisioni

Dy ditë më parë, Ledjana bëri të ditur se nuk do të jetë më pjesë e “Për’puthen”. Ajo u shpreh se vendimi i saj...

Ledjana vendos të largohet nga programi, Mevlani tepër i zhgenjyer

Ditën e djeshme Ledjana bëri të ditur se nuk do të jetë më pjesë e “Për’puthen”.  Ajo u shpreh se vendimi i saj për...

Pas debatit me Melisën, Ledjana largohet përfundimisht nga “Për’puthen”: Keni për ta paguar shtrenjtë

Ledjana dhe Melisa u përfshinë ditën e djeshme në një debat të fortë virtual me njëra-tjetrën. E gjitha nisi për shkak se Melisa e...

Ledjana dhe Melisa nisin debatet me njëra-tjetrën: Nuk shes veten për…

Ish-konkurrrentja e “Për’Puthen”, Melisa Lleshi, ishte e ftuar në emisionin “Roped with Olsi” ku rrëfeu gjithçka që kishte mbajtur brenda gjatë ksaj kohe. Ajo pranoi...

Shokuese/ Mevlani e pranon : Po, jam i martuar në Gjermani

Kohët e fundit rrjeti ka “zier” nga lajmi se Mevlani është i martuar në Gjermani dhe pikërisht kjo ka qenë një ndër temat që...

Takimi nuk shkoi ashtu siç duhej/Ledjana shpërthen në lot,Mevlani : Fikni kamerat!

Ledjana nuk është përmbajtur në takimin me Mevlanin dhe ka shpërthyer në lot. Për këtë është justifikuar duke thënë se ndjente se Mevlani tallej ndërsa...

Fshin fotot me Ledjanën,Mevlani bën veprimin habitës

Mevlani dhe Ledjana kanë qenë dyshja më e diskutuar në “Për’puthen” dhe më në fund pas 8 muajsh ata të dy janë deklaruar vetëm...

Eri jep deklaratë për Ledjanën:”Tani kur vjen puna puthet me Mevlanin për show”

Para pak ditësh, ish-konkurrenti i “Për’puthen”, Eri Aga bëri një deklaratë shumë të fortë, teksa tregoi se Ledjana i ka pohuar me gojën e...

Latest news

- Advertisement -spot_img