- Advertisement -spot_img

TAG

Lëvizje

Aktiviteti fizik dhe lëvizja parandalojnë komplikacionet e Covid-19

Një mënyrë jetese pasive dhe sedentare shton rrezikun që në rast infektimi me Covid-19 të sëmurët ta kalojnë sëmundjen rëndë e madje të vdesin...

Kush janë rregullat e reja për lëvizjen nga Shqipëria në Itali

  Kush hyn në territorin italian nga Shqipëria prej datës 19 prill e deri më 30 prill duhet të jetë i pajisur me formularin me...

Lëvizja kundër rracizmit që u nominua për çmimin Nobel

Lëvizja Black Lives Matter është nominuar për çmimin Nobel për Paqen 2021 për mënyrën se si thirrja e saj për ndryshim sistemik është përhapur...

Vetëvendosje do garojë në zgjedhjet e 25 prillit në Shqipëri: Sot prezantojnë kandidatët

  Dega e Lëvizjes Vetëvendosje në Shqipëri do të marrë pjesë në zgjedhjet e 25 prillit. Lajmin e ka konfirmuar vetë Qendra e Lëvizjes Vetëvendosje...

Presidenti Ilir Meta komenton për herë të parë largimet e disa figurave nga LSI:”Kam një sugjerim për të gjitha partitë, që të promovojnë figura...

Presidenti Ilir Meta ka komentuar për herë të parë publikisht largimet e disa figurave nga Lëvizja Socialiste për Integrim, si Nasip Naço, apo Gledion...

Latest news

- Advertisement -spot_img