- Advertisement -spot_img

TAG

liljana buzo

Elbasan/ Shpresa Banja: Dhuna në familje shton numrin e vrasjeve ndaj grave

Në një intervistë ekskluzive për Infowebtv, presidentja e Forumit të Gruas Shpresa Banja ka shprehur reagimin e saj në lidhje me vrasjen e Liljana...

Elbasan/ Marshim, në shenjë revolte për Liljana Buzon

Me pankarta në duar qytetaret e Elbasanit kanë zhvilluar një marshim nga sheshi i qytetit drejt vendit ku u ekzekutua 54-vjeçarja. Pankartet përmbajnë shkrime të...

Eja dhe ti! Marshojmë për të drejtën e jetës

Nesër në ora 9.30 do marshojmë për të drejtën e jetës, nga sheshi “Gensher” deri tek vendi ku u vra Liliana për të bërë...

Ngjarja “thriller” në Elbasan, pamje nga vendngjarja

Mesditën e sotme të shtëna me armë zjarri u shënuan në afërsi të Gjykatës në qytetin e Elbasanit , ku ish-polici 58-vjeçar Koço Buzo...

Elbasan/ Vrau me kallash gruan pas seancës për divorc, çifti prindër të tre fëmijëve

Një krim brenda familjes ka tronditur qytetin e Elbasanit pasditen e sotme. 58-vjeçari Koço Buzo, ka ekzekutuar me kallashnikov bashkëshorten e tij Liljana Buzo...

Ngjarja në Elbasan/ Burri plagos avokatin e bashkëshortes

Një ngjarje e rëndë tronditi mesditën e sotëm qytetin e Elbasanit, ku u shënuan të shtëna me armë zjarri në afërsi të Gjykatës së...

Latest news

- Advertisement -spot_img