- Advertisement -spot_img

TAG

Lojtar

Arbitri e pyet kameramanin: A ishte penallti? Ja çfarë vendimi merr ai

Një gjyqtar në kategoritë amatore të futbollit në Serbi ka qenë i pasigurtë nëse një episod i ndeshjes ishte penallti, apo jo. Fillimisht, fërshëllima e...

Përjashtohet përjetë nga futbolli lojtari shqiptar që goditi arbitrin. Masat e tjera të disiplinës (EMRI)

  Një nga vendimet kryesore dhe më të bujshme të mbledhjes së radhës së Komisionit të Disiplinës pranë Federatës Shqiptare të Futbollit, ka qenë pikërisht...

Goditja e arbitrit nga futbollisti, FSHF: Organet e drejtësisë sportive do të mblidhen me urgjencë

Arbitri Klajdi Qendraj është goditur sot nga një lojtar i Mirditës, i cili u largua më pas nga dritarja e dhomave të zhveshjes për...

Boks në Cërrik: Futbollisti godet arbitrin dhe largohet nga dritarja e banjos

Rikthehet dhunë në futbollin shqiptar. Ditën e sotme në fundin e pjesës së parë është ndërprerë takimi midis Sopotit dhe Mirditës, që po luhej...

Arrestohet ish-sulmuesi që trafikonte qindra kilogramë drogë

Ish-lojtari i Hamburgut, Mustafa Kuçukoviç është arrestuar ditën e sotme nga policia gjermane, pasi mbi të rëndon akuza e shitjes së lëndëve narkotike. 34-vjeçari kishte...

Latest news

- Advertisement -spot_img