- Advertisement -spot_img

TAG

lokale

Arrestohet superhajduti i Cërrikut. Ishte kthyer në tmerrin e lokaleve dhe banesave. Emri

Një 30-vjeçar ka rënë në prangat e policisë së Cërrikut, pasi rezulton të jetë autor i disa vjedhjeve. Bëhet fjalë për shtetasin Gezim Alliu,...

Shkelën rregullat e pandemisë, gjobiten dy lokale në kryeqytet

Dy lokale janë gjobitur në Tiranë, pasi janë konstatuar në shkelje të masave anti-Covid. Policia bën me dije se si rezultat i kontrolleve, shërbimet...

Punonte muzikant në lokalet e natës, ky është i riu që vdiq nga COVID-19

  14 jetë mori ditën e sotme koronavirusi në Shqipëri, ndërsa rastet e reja janë në nivele alarmante duke thyer prej një jave cdo ditë...

Lokalet në Itali mbushen plot, klientët të revoltuar përzënë policinë

Italia ndodhet nën masa të rrepta për parandalimin e Covid-19, mirëpo kjo gjë nuk i pengon italianët të mbushin lokalet dhe të festojnë...

Latest news

- Advertisement -spot_img