- Advertisement -spot_img

TAG

luljeta bozo

Luljeta Bozo, deputetja më e vjetër e Kuvendit, hap seancën e parë: Socialistë e demokratë, të punojmë pa ngjyra partiake

Deputetja më e vjetër në Kuvend, Luljeta Bozo ka hapur seancën e parë të legjislaturës së 10 parlamentare. Ajo ka shprehur emocionet e saj pasi...

“Energjia e saj ‘turpëronte’ djemtë”, Luljeta Bozo zbulon anën e saj të panjohur

Profesoresha e Emeritus dhe Dr. Shkencash, Luljeta Bozo këtë të mërkurë ishte e ftuar në një emision, ku tregoi një tjetër anë të sajën,...

PS mbyll fushatën,Bozo: Kjo qeveri na mundësoi vaksinat

Nga sheshi “Skënderbej”, Bozo ftoi qytetarët që të votojnë PS-në, pasi qeveria arriti që të siguronte vaksinat anti-covid për qytetarët. “Përshëndetje të gjithëve, jam shumë...

“Nuk jam penduar”/ Luljeta Bozo sqaron deklaratat për Enver Hoxhën

Inxhinierja e njohur, Luljeta Bozo që në zgjedhjet e 25 prillit është kandidate për deputete në Qarkun e Tiranës me Partinë Socialiste, ka tërhequr...

Deklarata e Luljeta Bozos për komunizmin tejkalon kufijtë shqiptarë, 60 euro-deputetëve u mbërrin letra ku kërkohet reagim nga BE

Deklarata e kandidates së Partisë Socialiste për Tiranën, Luljeta Bozo, se komunizmi kishte më shumë anë pozitive se negative ka tejkaluar kufijtë gjeografik të...

Bëri deklaratën që ‘shokoi rrjetin’, zbulohet urdhri i prerë i Edi Ramës për Luljeta Bozon: Të mos dalë në asnjë…

Bëri deklaratën që ‘shokoi rrjetin’, zbulohet urdhri i prerë i Edi Ramës për Luljeta Bozon: Të mos dalë në asnjë… Pas zhurmës që shkaktoi me...

Deklarata e saj mbi komunizmin bëri shumë bujë, Bozo tërhiqet

Deklarata e kandidatët socialiste për deputete në qarkun e Tiranës, Luljeta Bozo pak ditë më parë mbi komunizmin dhe të mirat e tij që...

“Enver Hoxha kishte më shumë anë pozitive se negative”/ Deklarata e fortë e Luljeta Bozos

Një nga kandidatët me të përfoluara për deputete nga radhët e PS, inxhinieria Luljeta Bozo ka bërë një deklaratë të fortë për regjimin e...

Latest news

- Advertisement -spot_img