- Advertisement -spot_img

TAG

mamurras

Flakët pushtojnë Mamurrasin, banorët në alarm nga zjarri pranë banesave

Një vatër zjarri e përmasave të mëdha është aktivizuar ditën e sotme në Mamurras. Sipas banorëve, zjarri i fuqishëm rrezikon edhe banesat. Ndërkohë zjarrfikëset kanë...

Aksident i rëndë/ Përplasen dy makina, i plagosuri niset me urgjencë drejt Traumës

Pasditen e sotme ka ndodhur një aksident i rëndë në aksin Mamurras-Thumanë. Si pasojë e aksidentit ka mbetur i plagosur drejtuesi i një prej automjeteve,...

Aksidenti fatal, shkon në 3 bilanci i viktimave (Emrat)

Ka shkuar në 3 bilanci i viktimave të aksidentit të ndodhur në aksin Milot-Mamurras. Pas kërkimeve intensive është gjetur edhe trupi i pajetë i...

Një muaj nga përplasja mes Fufëve dhe punonjësve të policisë, arrestohet një prej ”të fortëve

Një muaj pas përplasjes që ndodhi në Mamurras, mes punonjësve të Policisë dhe anëtarëve të fisiti Fufi, burime bëjnë me dije se është arrestuar...

Automjeti devijon nga rruga dhe përplas një tjetër, lëndohen rëndë drejtuesit

Një aksident i rëndë ka ndodhur në aksin rrugor Mamurras-Thumanë në afërsi të lagjes Demokracia. Si pasojë e përplasjes së dy mjeteve, janë plagosur drejtuesit...

Kush është biznesmeni që u paralajmërua mbrëmjen e djeshme me tritol. Vëlla i ish-prokurorit

Një shpërthim tritoli ka tronditur mbrëmjen e djeshme Mamurrasin, në banesën e një biznesmeni. Sasia e tritolit ka shpërthyer në oborrin e banesës së shtetasit...

Plagosi 2 kolegët dhe një të tretë, arrestohet oficeri i patrullës në Mmurras

Ka shkuar në katër numri i personave të arrestuar në lidhje me plagosjen e dy efektivëve të policisë një ditë më parë në Mamurras. Burime ...

Ngjarja në Kurbin, Reagon SHÇBA: E goditën anëtarët e fisit Fufi

  Shërbimi i Çështjeve të Brendshme dhe Ankesave në Policinë e Shtetit ka dhënë njoftimin zyrtar mbi atë që ndodhi ditën e djeshme në Mamurras,...

Mbërrijnë në spitalin e Traumës dy policët dhe autori,familjarët të trishtuar

Tiranë- Kanë mbërritur në spitalin e Traumës dy efektivët e plagosur si dhe autori që dyshohet se ka nisur konfliktin e ndodhur pasditen e...

LAJM I FUNDIT/ Arrestohen dy të afërm të Vorfit në spitalin e Traumës

Dy të afërm të autorit të plagosjes së sotme në Mamurras, Nikoll Vorfi, janë arrestuar teksa gjendeshin në spitalin e Traumës ku janë dërguar...

Latest news

- Advertisement -spot_img