- Advertisement -spot_img

TAG

marius dema

Vrasja e bujshme në Tiranë, lirohet nga burgu Marius Dema

Gjykata e Apelit ka ndryshuar masën e sigurisë për Marius Demën, të riun i cili vrau shokun e tij në rrugën “5 Maji”, disa...

Maji muaj i përgjakshëm/1 viktimë në 4 ditë

Elbasani, Vlora, Shkodra dhe Tirana, ishin 4 qytetet që do tronditeshin nga ngjarjet kriminale këtë muaji. Ngjarjet kriminale për muajin Maj do të nisnin...

Vrasja e Mehmet Qemës, Gjykata jep masat e sigurisë për autorin dhe 4 të tjerët

Gjykata ka dhënë masën e sigurisë “arrest me burg” për Marjus Demën, i cili qëlloi aksidentalisht për vdekje me armë shokun e tij, Mehmet...

I shtrirë në tokë e duke qarë, dëshmitari tregon si e gjeti Marjus Demën pas vrasjes së shokut: “O çfarë bëra më vdektë goca”

Në cilësinë e dëshmitarëve të ngjarjes, grupi hetimor i cili po heton zbardhjen e vrasjes në rrugën ‘5 Maji’ në Tiranë, ngjarje kjo e...

Vrau shokun e tij, ja çfarë tha Marius Dema para trupit gjykues

Gjatë seancës gjyqësore, ku akuzohet për 4 vepra penale dhe më e rënda është “vrasje me dashje”, Dema u shfaq i penduar dhe i...

U vra nga shoku i ngushtë, përloten artistat për Mehmet Qemën, prekin me fjalët e ndjera

Një ngjarje e rëndë tronditi kryeqytetin mbrëmjen e kaluar, ku mbeti i vrarë 27-vjeçari Mehmet Qema, i njohur ndryshe me nofkën “Hasianali” ose “TallMan”...

Marius Dema përlotet para policëve: “Më vjen më shumë keq për shokun se burgun”

Menjëherë pas dorëzimit në polici, Marius Dema i dyshuar si personi që qëlloi për vdekje Mehmet Qemën m brëmë në Tiranë ka filluar të...

Latest news

- Advertisement -spot_img