- Advertisement -spot_img

TAG

Marrëdhënie

8 shenjat që tregojnë se partneri juaj është më protektiv seç duhet

Mbrojtja e tepërt ndonjëherë është e barabartë me posesivitetin dhe të dyja këto gjëra mund të jenë shumë të dëmshme. Një partner zakonisht vepron...

Selena Gomez flet për lidhjet e saj të mëparshme: Kanë qenë të mallkuara

Selena Gomez përveç se si këngëtare është e njohur edhe për dramat e saj në jetën romantike. Gjatë një interviste për “Vogue Australia”, ylli...

Më në fund Eros sqaron gjithçka për marrëdhënien e tij me Oriolën

Para disa ditësh në mediat rozë bëri bujë lajmi se Oriola Marashi dhe Eros Grezda i kishin dhënë fund marrëdhënies së tyre. Fillimisht dyshimet...

Pesë shprehjet që do t’i japin fund debateve tuaja në çift

Komunikimi është shumë i rëndësishëm në një marrëdhënie të shëndetshme. Por, shpeshherë mund të keni debate të forta, zënka e keqkuptime me partnerin tuaj....

6 gjërat që meshkujt pëlqejnë në shtrat por femrave nuk jua thonë kurrë

Nëse keni menduar ndonjëherë se çfarë duan meshkujt në shtrat, përgjigjet i keni patur gjatë gjithë kohës para syve. Nisur nga gjërat më të...

Thumba të forta për njëri-tjetrin, kriset marrëdhënia Ledjana-Mevlan

Mevlani dhe Ledjana kanë qenë gjithmonë një nga çiftet më të diskutuara në “Për’puthen”. Para pak ditësh Ledjana vendosi të linte emisionin e të...

Nuk aprovonte marrëdhënien, 18-vjeçarja vret babain me ndihmën e të dashurit të saj

Një 18-vjeçare në Itali me të dashurin e saj, kanë qëlluar për vdekje babanë e vajzës pasi ai nuk aprovonte marrëdhënien mes tyre. Policia ka...

Mbaroi kaq shpejt? Marrëdhënia e Anës dhe Arsimit në vështirësi

Lidhja e shumëpërfolur e dyshes më të komentuar duket se nuk është aq romantike sa do të ishte një lidhje në fillimet e saj.Bëhet...

Mesazhi i të atit për Tean i tha të gjitha për raportin e tyre, ja biseda

Tea Trifoni është kthyer në një prej emrave më të përfolur në mediat rozë që prej hyrjes së saj në “Për’puthen” dhe për të...

Në buzë të greminës,Jasmina shpëton marrëdhënien : Jam vetëm për ty

Pas gjithë debateve e diskutimeve me njëri tjetrin, kur Andi ishte gati për të hequr dorë nga Jasmina, ajo mori në kontroll situatën. Jasmina vendosi...

Latest news

- Advertisement -spot_img