- Advertisement -spot_img

TAG

Organizata nderkombetare

Zgjedhjet 2021/ Organizatat ndërkombëtare ENEMO dhe IEOM “zbarkojnë” në Shqipëri

Sot në orën 07:00 nis votimi për zgjedhjet parlamentare 2021. Ashtu siç është mësuar në ditët në vijim organizatat ndërkombëtare do të jenë në...

Latest news

- Advertisement -spot_img