- Advertisement -spot_img

TAG

orientim seksual

“Bëhesh dot ti homoseksual dhe unë lezbike?” plas debati mes Arbanës e Pastorit

Akil Pano, Sevim Arbana dhe Denata Toçe këtë të martë ishin të pranishëm në programin “Abc e Pasdites” me moderatorin Ermal Peçi ku ndanë...

Bebe Rexha flet hapur për orientimin e saj seksual: Kam dalë me vajza të famshme

Këngëtarja shqiptare, Bebe Rexha ka folur për herë të parë për orientimin e saj seksual në një intervistë për “Gay Times” ku pranoi se...

Një fjalor i cili përmban terma rreth orientimit seksual dhe identitetit gjinor

Orientimi seksual ndihet si një temë tabu kur bëhet fjalë për diskutimet që hasen, qoftë në rrethin tonë shoqëror, qoftë në media.Prandaj njerëzit mundohen...

Latest news

- Advertisement -spot_img