- Advertisement -spot_img

TAG

Pagesë

Elbasan/ Aplikohet tarifa e parkimit të automjeteve

Pas Tiranës dhe Korçës, Elbasani është bashkia e tretë në vend që aplikon parkimin publik me pagesë qe nga data 5 korrik 2021. Me...

Fjeti në hotel dhe nuk pagoi, Policia në kërkim të amerikanit mashtrues

Një i ri në kryeqytet që menaxhon biznesin e të atit, nuk është nxehur nga dëmi ekonomik që iu shkaktua nga një klient, por...

Greqia tronditet sërish. Ekzekutohet nga vrasës me pagesë boksieri 58-vjeçar (VIDEO)

Greqia është tronditur sërish nga një ngjarje e rëndë. Mbrëmjen e kaluar, mediat vendase shkruajnë se është ekzekutuar me armë zjarri një 58-vjeçar. Bëhet e...

Serbia do të paguaj këdo që merr vaksinën kunder koronavirusit

Serbia do t’i paguajë qytetarët e saj për t’u vaksinuar kundër koronavirusit, në përpjekje për të përshpejtuar fushatën e vaksinimit. Presidenti Aleksandar Vuçiq, teksa shpalli...

Del përgjimi tronditës/ Vrasësi me pagesë i kërkon 50 mijë euro porositësit: Rrezikoj 30 vjet burg!

Një vrasës me pagesë i kërkon plot 50 mijë euro porositësit, pasi puna është e vështirë dhe rrezikon plot 30 vjet burg. Por, ai...

Tetë rrugë të tjera që do të bëhen me pagesë

Qeveria ka parashikuar që edhe tetë rrugë të tjera në vend të taksohen dhe të bëhen me pagesë. Sipas skemës së taksimit të hartuar...

Sa paguhet Argjira Spanca për një postim në Instagram ?

Moderatorja shumë e dashur për publikun, Argjira Spanca ka qenë së fundmi e ftuar në ‘Prive’, ku iu përgjigj intervistës “60 sekonda”. Ndër të tjera,...

Arrestohet rusi në hotelin ku po rrinte/ Refuzonte të bënte pagesën

Një rus me shtetësi gjermane është arrestuar pasi kishte refuzuar të dal nga hoteli në të cilin kishte qenë i akomoduar dhe nuk e...

Kush refuzon vaksinën do të pezullohet nga puna për 8 muaj dhe nuk do të paguhet

Punonjësit e shëndetësisë në shtëpitë e kujdesit për të moshuar do të pezullohen nga puna për 8 muaj nëse refuzojnë të bëjnë vaksinën e...

Latest news

- Advertisement -spot_img