- Advertisement -spot_img

TAG

partizani

Java 26/ Superiorja në dy ditë, betejat e rënda zhvillohen të shtunën

Superiorja rikthehet të shtunën, më 4 prill, me dy duelet më të rëndësishme të javës së 26-të të kampionatit. Skenën fillimisht e merr përballja...

Marrëdhënia e Çiljetës me motrën e Albanit është për t’u pasur zili! Ja çfarë ka postuar ajo

Këngëtarja shqiptare, Çiljeta Xhilaga ka 5 vite që jeton një histori dashurie me portierin e Partizanit, Alban Hoxhën. Së fundmi në një intervistë për...

Arrestohet ish-futbollisti i njohur i Partizanit, dhunoi të dashurën

Ish-futbollisti i njohur i Partizanit, Theophilus Solomon i cili është arrestuar pak ditë më parë nga policia pas kallëzimit të bërë nga e dashura...

Konfliktohen fizikisht duke përdor sende të forta, para ndeshjes Tirana-Partizani

Elbasan U konfliktuan fizikisht me njëri-tjetrin, duke përdorur sende të forta, para ndeshjes së futbollit Tirana-Partizani, arrestohen në flagrancë 2 shtetas, procedohen penalisht 14 të...

Ndeshja me Partizanin/Shihni në çfarë mënyre pastrohet bora në stadiumin e Skënderbeut

Dëbora e dendur që ka rënë në zonat malore të Shqipërisë ka shkaktuar vështirësi jo vetëm për transportin rrugor dhe zonat e banuara, por...

Superiorja/Triumfojnë Verilindorët dhe Partizani

Nga:Bjorgi Hamiti Ndeshja mes Vllaznisë dhe Kukësit dhuroi emocione të shumta në “Loro Boriçi”, duke përfunduar me fitoren e verilindorëve me rezultatin 2-4. Humbja...

Latest news

- Advertisement -spot_img