- Advertisement -spot_img

TAG

partnere

Shpat Kasapi jep lajmin e adhurueshëm, do të bëhet baba për herë të parë

Përmes një urimi ditëlindjeje për partneren, Shpat Kasapi njoftoi njëkohësisht edhe se do të bëhet baba së shpejti. "Gëzuar ditëlindjen mommy to be soon (mamaja...

Njerëzit tregojnë gjërat më të tmerrshme që kanë zbuluar për partnerët e tyre, shumë vite pas lidhjes

#1 Jetova për një vit me të, para se të zbuloja se ishte i martuar dhe kishte dy fëmijë. I kishte dhënë gjithë të drejtat...

Rastet ku debatet me partnerin/en nuk mund të shmangen

Kur udhëtoni bashkë Paketimi i gjërave, udhëtimi apo intenerari që do të ndiqni çdo ditë do të jenë disa nga skenaret që do t’ju bëjnë...

Lek Plepi sulmon ish-partneren: Injorante që s’ja vlen

Të gjithë e njohin Lek Plepin si këngëtar pasi ka publikuar disa këngë dhe ka arritur të tërheqë vëmendjen e publikut. Por në një...

“Surprizoni të dashurin me mëngjesin e preferuar në krevat”, Arbana këshillon ndjekësit mbi festën e Shën Valentinit

Nuk duhet të mjaftojë vetëm një ditë si Shën Valentini për të shprehur dashurinë e madhe për partnerin/partneren e jetës. Mirëpo si mund ta...

Zbulohet cila ishte partnerja e ‘fshehtë’ e Kujtim Prodanit

  Për ndarjen nga jeta të kantautorit Kujtim Prodani, pas ditësh i shtruar në spital për shkak të gjendjes së rëndruar që i shkaktoi Covid...

Qëlloi me thikë partneren italiane, flet autori: Miqtë e saj erdhën në dhomë dhe më rrahën

Një ngjarje e rëndë u regjistrua mbrëmjen e djeshme në Kavajë, ku një burrë ka rrahur dhe ka qëlluar me thikë bashkëshorten e tij...

Latest news

- Advertisement -spot_img