- Advertisement -spot_img

TAG

partneri

10 rastet kur çiftet debatojnë vazhdimisht, në cilin rast bën pjesë ti dhe partneri

Fakt: Çdo çift përjeton konflikt. Fatmirësisht, kjo nuk është një gjë e keqe. Në momentin që bashkoni dy të rritur të pavarur dhe të barabartë...

Eliona Pitarka nxjerr për herë të parë foto të partnerit me bebin në krahë (FOTO)

  Aktorja e njohur Eliona Pitarka u bë nënë për herë të parë me datë 22 Mars. Ajo solli në jetë një vajzë, të cilës...

10 pyetjet më kuptimplota që duhet t’ia drejtoni partnerit tuaj

Pavarësisht kohës që keni qenë së bashku; një muaj apo një vit, ka të ngjarë të vijë një kohë kur dëshironi ta çoni lidhjen...

Njerëzit do t’ju shkrijnë zemrën me historitë e tyre kur kuptuan se partneri i tyre ishte i duhuri

"Sa herë unë dhe partneri im s'jemi dakord për diçka unë gjithmonë përfundoj duke menduar se nuk më do dhe se shumë shpejt...

Latest news

- Advertisement -spot_img