- Advertisement -spot_img

TAG

pasagjere

E pazakontë! Gruaja ndez cigaren në avion dhe ia hedh tymin pasagjerëve (Video)

Një ngjarje e pazakontë ka ndodhur në linjën ajrore nga Florida në Detroit. 31-vjeçarja Alexa Majdalawi, ndezi cigare brenda aeroplanit dhe nisi t’ia hidhte tymin...

E rëndë! Përmbyset autobusi me pasagjerë, humbin jetën 8 persona

Një aksident i rëndë është shënuar në Hungari, ku të paktën tetë persona kanë humbur jetën pas përmbysjes së një autobusi pasagjerësh. Të paktën 48...

(Video) Pasagjerët në panik, dikush mundohet të hapë derën e aeroplanit

Pasagjerët e një aeroplani të kompanisë “Delta”, të cilët po shkonin nga Los Angelesi në Atlanta të ShBA-së, janë tmerruar nga një veprimi i...

Plas sherri në avion, pasagjerja sulmon stjuardesën dhe i thyen 2 dhëmbë

Një ngjarje aspak e zakontë ka ndodhur në një avion të linjës “Southwest – San Diego”, ku një pasagjere ka sulmuar fizikisht stjuardesën. Ngjarja ndodhi...

Aksident/ Përplasen keq dy automjete, plagoset rëndë një prej pasagjerëve

Një aksident ka ndodhur para pak minutash në aksin rrugor Peshkëpi-Vlorë, në afërsi të rrethrrotullimit në fshatin Peshkëpi. Burime bëjnë me dije se një...

Plas sherri në mes të avionit mes pasagjerëve,avioni vonohet 5 orë

Një incident mes pasagjerëve ka bërë që një avioni të nisej me 5 orë vonesë nga aeroporti i Stambollit. Ngjarja ka ndodhur në fluturimin...

Anija përmbyset nga moti i keq, pasagjerët ‘zhduken’ në det

Gjashtë persona ndërruan jetë dhe 12 të tjerë janë zhdukur pasi një anije tregtare u përmbys disa milje në jug të Port Fourchon, në...

Arrestohet pasagjeri pasi kundërshtoi policinë dhe tentoi të largohej (EMRI)

  Policia e Lushnjës ka arrestuar një 32 vjeçar pasi ju gjet një armë zjarri në automjetin tip Volkswagen që drejtohej nga E.Z 28 vjeç....

Trageti i pasagjerëve përplaset me anijen e mallrave: 25 persona të vdekur

Ekipet e shpëtimit në Bangladesh kanë gjetur 25 trupa të mbytur në një lumë, pasi një anije mallrash u përplas me një traget...

Rrufeja godet avionin e pasagjerëve në mënyrë të frikshme

Një ngjarje e pazakontë ka ndodhur në Panama City, ku një një aeroplan me 140 pasagjerë u godit nga rrufeja ndërsa përgatitej për të...

Latest news

- Advertisement -spot_img