- Advertisement -spot_img

TAG

perndjekje

Përndiqte këmba-këmbës të miturën, arrestohet 21-vjeçari

Një 21-vjeçar me inicialet K. K. është arrestuar në flagrancë në qytetin e Vlorës. Dyshohet se 21-vjeçari përndiqte vazhdimisht të miturën 13-vjeçare. Njoftimi i plotë...

Kokainë, përndjekje dhe konflikte / 5 të arrestuar në 24 orët e fundit

  5 persona janë arrestuar nga Policia e Tiranës në 24 orët e fundit, të dyshuar për vepra të ndryshme penale, përfshirë trafikun e lëndëve...

Përndiqte 26-vjeçaren dhe tentoi t’i hynte në banesë, arrestohet 34-vjeçari

Një 34-vjeçar ka rënë në prangat e policisë së Skraparit pasi akuzohet se përndiqte një shtetase. Policia bën me dije se shtetasi O. S., 34...

Përndiqte ish-të dashurën 12 vite më të re, shpallet në kërkim ‘i fiksuari’

Një 34-vjeçar është shpallur në kërkim nga Policia e Tiranës, pasi akuzohet se ka përndjekur në mënyrë të vazhdueshme ish-të dashurën e tij 12...

Ja shenjat që tregojnë se dikush po ju përndjek në Facebook

Ndonëse Instagrami, Tik-Tok, Twitter-i ia kanë zbehur paksa famën, Facebook mbetet një prej rrjeteve më të rëndësishme për shumicën e njerëzve. Shpesh na ndodh...

Përndiqte një 34-vjeçare, arrestohet 61-vjeçari nga Elbasani. Në pranga edhe 4 persona të tjerë. Ja komunikata e Policisë

  Elbasan Vijon kontrollet nga Policia Rrugore në të gjitha akset rrugore urbane dhe rurale për të evidentuar dhe ndëshkuar shkelësit e Kodit Rrugor. Si rezultat i...

Përndiqte në mënyrë të vazhdueshme 15-vjeçaren/ Arrestohet 21-vjeçari

Arrestohen në flagrancë 2 shtetas, për vepra të ndryshme penale, njeri prej tyre për shkak të dhunës në familje dhe tjetri për ndjekje të...

Latest news

- Advertisement -spot_img