- Advertisement -spot_img

TAG

pertit vasili

Petrit Vasili apo Kejdi Mehmetaj? Kujt do t’ia hapë rrugën Monika Kryemadhi për të hyrë në Kuvend

Lëvizja Socialiste për Integrim është partia që ka pësuar dhe rënien më të madhe në krahasim me zgjedhjet e vitit 2017, në të cilat...

Latest news

- Advertisement -spot_img