- Advertisement -spot_img

TAG

pesha

Çfarë bëri Demi Lovato që u kryqëzua nga ndjekësit e saj

Kohët e fundit, Demi Lovato kishte pësuar ndryshime të mëdha në fizikun e saj pasi kishte rënë shumë në peshë dhe kjo nuk kishte...

Kini kujdes: Covidi shkakton çrregullime të të ngrënit, rreziqet

Shumë njerëz janë ankuar për shtim në peshë gjatë pandemisë së Covid-19. Të tjerët janë të dëshpëruar nga humbja e peshës. Si ndikon saktësisht...

Ja kush janë “fajtorët” pse ju po shtoni peshë dita-ditës

  Ju ka ndodhur të pyesni pse po shtoni peshë, kur ju po ushqeheni shëndetshëm dhe pombani dietë? Ju nuk e dinit, por janë këto...

Latest news

- Advertisement -spot_img