- Advertisement -spot_img

TAG

punime

PËRPLASJE TË FORTA/ Shkojnë t’iu marrin tokën për të ndërtuar lagjen për banorët e prekur nga tërmeti, pronarët: Na bëjnë lloj-lloj provokimesh

  Përplasje të forta janë shënuar paraditen e kësaj të mërkure në zonën e Zall Herrit në Tiranë, ku mjete të rënda kanë shkuar për...

“Po punohet pa plan dhe po na cënojnë banesat”, banorët në protestë

Mesditën e sotme është organizuar një protestë nga banorë të Lagjes 14 në Durrës të cilët kanë kundërshtuar ndërtimin e një rruge ku sapo...

Balluku inspekton punimet në pjesën lindore të Unazës së Madhe të Tiranës: Gati në fund të gushtit

Ministrja e Energjisë dhe Infrastrukturës Belinda Balluku është duke inspektuar ditën e sotme punimet në pjesën Lindore të Unazës së Madhe të Tiranës. Siç bëri...

Punimet për ujësjellësin e ri cënojnë identitetin e qytetit të gurtë

Në lagjet e sipërme të Gjirokastrës vështirë të gjesh një rrugë të çuar deri në fund nga Bashkia e këtij qyteti. Punimet për ujësjellësin e...

Librazhd/ Investimet në infrastrukturë para 25 prillit

Banorë të qytetit të Librazhdit prej më shumë se 1 javë po durojnë pluhurin e kaosin që është shkaktuar nga punimet e Bashkisë në...

Punimet për maternitetin e Lezhës drejt fundit.Manastirliu : U kry dhe kjo punë

Ministrja e Shëndetësisë Ogerta Manastirliu ka bërë të ditur që punimet për maternitetin e Lezhës janë drejt fundit. Pritet që brenda muajit prill të hapen...

Pritet të hapet tuneli nr 3,Rama publikon fotot e punimeve në Sheshin Shqiponja

Kryeminstri Edi Rama ka publikuar pamjet me dron të punimeve tek Sheshi Shqiponja, ku së shpejti pritet të hapet tuneli nr.3. Rama thekson se ky...

Latest news

- Advertisement -spot_img