- Advertisement -spot_img

TAG

Ramush Haradinaj

Pas deklaratës së Ramës, reagon Haradinaj: Kosova t’i strehojë afganët dhe të jetë pranë SHBA-së

Ish kryeministri i Kosvës, Ramush Haradinaj ka reaguar pas deklaratës së kryeministrit Edi Rama, i cili tha se Shqipëria ka pranuar kërkesën e Amerikës...

Haradinaj pranë kufirit, mediat serbe: Ishte i armatosur

Ish-kryeministri Ramush Haradinaj vizitoi ditën e djeshme bjeshkët e bukura të Kosovës, në kufi me Serbinë, ku ishte i veshur i gjithi me të...

Ramush Haradinaj e akuzoi se ka lidhur pakt me serbët në burg, deputeti nxjerr detaje: Albin Kurtit i ka rënë të fiktë mbi…

  Deputeti i Lëvizjes Vetëvendosje, Haki Abazi, e konsideruar si të papranueshme gjuhën e përdorur nga kreu i AAK Ramush Haradinaj, ndaj kryeministrit Albin Kurti,...

Haradinaj tregon arsyen pse refuzoi të vaksinohej në Shqipëri

Kryetari i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Ramush Haradinaj, ka thënë se i është ofruar që ta marrë vaksinën anti-Covid në Shqipëri, por e...

Ramush Haradinaj: Zgjedhja e Osmanit si presidente, po tregon që vendi ka hyrë në monizëm

Kryetari i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Ramush Haradinaj, ka deklaruar sot se zgjedhja e Vjosa Osmanit në krye të shtetit tregon se Kosova...

Presidenti Meta takon ish-kryeministrin Haradinaj:“Sot me Ramushin, në këtë Pranverë Shqiptare”

Presidenti Ilir Meta ka publikuar një foto në rrjetet sociale ku shfaqet përkrah ish-kryeministrit të Kosovës Ramush Haradinaj. “Sot me Ramushin, në këtë Pranverë Shqiptare”,...

Rama ndërmjetës mes Greqisë dhe Turqisë? Komenton ish-kryeministri i Kosovës Ramush Haradinaj

Ish-kryeministri i Kosovës Ramush Haradinaj ka komentuar ndërhyrjen e kryeministrit shqiptar Edi Rama për të bërë ndërmjetësin mes Turqisë dhe Greqisë. Sipas Haradinajt, në vend...

Latest news

- Advertisement -spot_img