- Advertisement -spot_img

TAG

Range Rover

“Range Rover”-i shpërthen në flakë në autostradën Durrës-Tiranë

Një makinë tip “Range Rover” është përfshirë nga flakët mesditën e sotme në autostradën Tiranë-Durrës, rreth 1 km nga mbikalimi i Kamzës. Makina po shkrumbohet...

Digjet ‘Range Rover-i’ luksoz në zjarrin që përfshiu garazhin/ Sa e qëllimshme ka qenë?

Si pasojë e zjarrit që përfshiu garazhin e një pallati në rrugën “Fadil Deliu” në kryeqytet, mësohet se është djegur një automjet tip ‘Range...

“Skifterat” grabisin “Range Roverin” luksoz, por ja sa zgjat aventura

Një “Range Rover” luksoz është grabitur mbrëmjen e djeshme në zonën e “Astirit”. Ngjarja ka nodhur rreth orës 22:00 dhe automjeti luksoz ishte në...

Detaje nga ekzekutimi mafioz i Bardhok Pllanajt, në mjetin e tij luksoz u gjetën 2 celularë, pritet zbërthimi i tyre

SHKODËR Zbardhen detaje të reja nga ekzekutimi mafioz i Bardhok Pllanajt në Shkodër.Po analizohen nga laboratori shkencor provat materiale të sekuestruara në këtë ngjarje. Nga...

Përfshihet nga flakët makina e Françeska Jaçes/ Ja çfarë ka ndodhur

Mbrëmjen e sotme, një makinë e tipit “Range Rover” është përfshirë nga flakët. Makina është në pronësi të shtetases Françeska Jaçe, banuese në Vlorë. Burime...

Latest news

- Advertisement -spot_img