- Advertisement -spot_img

TAG

ribashkim

E braktisi në moshën 8-vjeçare, aktori i njohur publikon foto nga ribashkimi me të ëmën

Hugh Jackman ishte vetëm 8 vjeç kur nëna e tij, Grace McNeil, braktisi familjen në Australi dhe u rikthye në Mbretërinë e Bashkuar. Aktori...

U ndanë nga njëra-tjetra kur ishin vetëm 2-vjeç, motrat binjake takohen pas 25 vitesh

Historia e dy motrave të cilat u ndanë qëkur ishin njëra dy dhe tjetra një vjeç ka prekur zemrat e të gjithë amerikanëve. Pavarësisht se...

Latest news

- Advertisement -spot_img