- Advertisement -spot_img

TAG

rinas

Ekskluzive/ Aksident në rrugën e Rinasit, përplasen 2 automjete

Dy automjete janë përplasur mëngjesin e sotëm në rrugën e Rinasit, Tiranë. Ende nuk dihet arsyet e këtij aksidenti, por nga burimet e Infowebtv bëhet...

Ja avioni me afganë që pritet të mbërrijë në Rinas

150 shtetasit e radhës nga Afganistani që do të strehohen në Shqipëri pritet të mbërrijnë në vendin tonë këtë të premte në orën 23:00. Një...

Grupi i parë i afganëve pritet të vijë në Shqipëri pas mesnate

Një grup i parë qytetarësh afganë që do të strehohen përkohësisht në Shqipëri pritet të mbërrijë në aeroportin ushtarak në Rinas pas orës 02.00...

LAJM I FUNDIT/ Mbërrijnë në Rinas 44 460 doza të Pfizer

Kryeministri Edi Rama ka bërë me dije përmes një postimi në facebook, mbërritjen e 44, 460 dozave të vaksinës Pfizer në aeroportin ‘Nënë Tereza’ Postimi...

Zbardhet dëshmia e të penduarit Alla mbi ekzekutimin e vëllezërve Haxhiaj. “Bëra shoferin e vrasësve. Dumani më kërcënoi se do më vriste motrën”

Është zbardhur dëshmia e të penduarit Klevis Alla lidhur me ngjarjen e ekzekutimit të Besimir dhe Viktor Haxhias, e cila ndodhi në prill të...

Foto-Lajm/ Rradhë të gjata kilometrike nga Rinasi në Tiranë

Duket se pasditja e sotme nuk i ka gjetur dhe aq mirë qytetarët. Rradhë të gjata kilometrike janë krijuar përgjatë rrugës nga Tirana në Rinas. Burime...

Po kthehej në Shqipëri kapet në Rinas “i forti” me dy mbiemra, pjesë e një organizate kriminale në Itali

Policia shqiptare falë bashkëpunimit me partnerët ka vënë sot në pranga një 41 vjeçar nga Tirana, të kërkuar në Itali për grabitje me armë...

Po kthehej në Shqipëri me një çantë plot me euro, shqiptarin e gjen belaja në Rinas

Të transferosh shuma të mëdha parash ndërmjetë shteteve të ndryshme duhet ti kesh të deklaruara. Se përndryshe e pëson. Një 27 vjeçar ishte duke udhëtuar...

Edi Rama: Mbërrijnë 40.800 vaksina AstraZeneca në Rinas

Kryeministri Edi Rama ka bërë me dije se kanë mbërritur 40.800 vaksina AstraZeneca në Tiranë. Këto doza vijnë si pjesë e financimit të qeverisë shqiptare,...

I shpallur në kërkim ndërkombëtar për vrasje, arrestohet në Rinas krimineli i njohur egjiptian

Shtetasi egjiptian me precedentë të theksuar kriminal, Mohamet Rageh 50-vjeç, është arrestuar ditën e sotme nga Policisë Kufitare Rinasit. Rageh rezulton një person i shpallur...

Latest news

- Advertisement -spot_img