Foto-Lajm/ Rradhë të gjata kilometrike nga Rinasi në Tiranë

0

Duket se pasditja e sotme nuk i ka gjetur dhe aq mirë qytetarët. Rradhë të gjata kilometrike janë krijuar përgjatë rrugës nga Tirana në Rinas.

Burime për InfoWebTv bëjnë me dije se shoferët e makinave janë përballur me trafik tepër të rënduar në rrugën që të çon për në aeroportin “Nënë Tereza” në Rinas.

Automjetet duket se kanë pritur për orë të tëra në trafik, duke marrë parasysh faktin që sezoni i verës ka startuar.

Siç shihet edhe nga pamja e siguruar nga InfoWebTv, të shumtë janë ata që janë nisur për në aeroport, por nuk mbeten pas dhe ato qe kthehen.

infowebtv.com

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here