- Advertisement -spot_img

TAG

romance

Çfarë po ndodh? The Weeknd dhe Angelina Jolie spikaten në shoqërinë e njëri-tjetrit

Që kanë darkuar së bashku ky është fakt, por si miq apo diçka më shumë, këtë nuk e dimë. Aktorja Angelina Jolie ka ngjallur thashethemet...

Dikur jetonin romancën, pas divorcit emigranti kërcënon ish-të fejuarën 15-vjeçare. “Më kthe dhuratat ose do t’i publikoj fotot!”

Historitë e dashurisë janë sa të veçanta aq edhe të çuditshme. Konkretisht një 15-vjeçare që ka jetuar një romancë me një emigrant në Angli,...

Latest news

- Advertisement -spot_img