- Advertisement -spot_img

TAG

Rrëmbim

9-vjeçarja guximtare përleshet me tre burra që deshën ta rrëmbejnë

Në vajzë 9-vjeçare në Angli luftoi fort dhe arriti t`i shkëputet nga duart tre burrave që deshën ta rrëmbenin nga një park lojërash. Policia është...

U mbajt në arkivol për 7 vite poshtë krevatit të rrëmbyesit, historia rrënqethëse e “vajzës në kuti”

Historia tronditëse e rrëmbimit të një 20 vjeçarje dhe makthi që ajo përjetoi për vite me radhë deri në momentin që shpëtoi nga duart...

Një tjetër rast përdhunimi, 25-vjeçarja përdhunohet nga 4 persona në taksi

Një ngjarje e rëndë është shënuar në Greqi. Mediat Helene shkruajnë se një 25-vjeçare atje, është rrëmbyer dhe është përdhunuar nga katër palestinezë. Ata e...

Rrëmbimi i dhjetra nxënësve nga persona të armatosur, mbyllen 7 shkolla në Nigeri

Në provincën Kebbi të Nigerisë është pezulluar mësimi në 7 shkolla pasi më 17 qershor persona të armatosur rrëmbyen dhjetëra studentë. Presidenti i Unionit të...

“Shpresoj të mos më rrëmbejnë”, studentja gjendet e vdekur në mënyrë misterioze

Autoritetet ruse, që po kërkonin studenten amerikane, që u zhduk këtë javë në rajonin Nizhny Novgorod, kanë gjetur një trup të pajetë, që besohet...

Gjendet trupi i pajetë i një prej vajzave të rrëmbyra nga babai në Tenerife

Në një raport të policisë spanjolle thuhej dje se ka gjetur në det trupin e pajetë të një vajze gjashtë-vjeçare, e cila bashkë me...

Zbulohen detaje nga tentativa e 46-vjeçarit për të rrëmbyer të miturën: Më tha kukull dhe më kërcënoi të futesha në…

Një 12 vjeçare në Greqi ka denoncuar në komisariat një 46-vjeçar, i cili ka tentuar ta rrëmbejë, në zonën e Rafinës, disa ditë më...

Pamje tronditëse/ Ja si u rrëmbye 4 vjeçari në gjumë dhe më pas u gjet i vrarë me thikë

  Pamje rrëqethëse janë publikuar nga mediat, për vrasjen brutale të një 4-vjeçari në Dallas të SHBA. Në këtë video shihet se si autori i vrasjes,...

E tërhoqën zvarrë në tentativë për ta rrëmbyer, humb jetën 5-vjeçarja

Një vajzë pesë vjeçare humbi jetën në zonën e Lechaina në Ilia të Greqisë  pasi u rrëmbye nga disa burra me makinë. Sipas asaj që...

Gjyshja që pretendon se është rrëmbyer 52 herë nga alienët

Gjyshja e dy fëmijëve pretendon se është rrëmbyer nga alienët më shumë se 52 herë në jetën e saj. Paula është 50 vjeçe, jeton në...

Latest news

- Advertisement -spot_img