- Advertisement -spot_img

TAG

Rudina Dembacaj

Rudina poston videon duke kërcyer, ish-burri bën komentin epik

Ndarja e Rudina Dembacajt dhe Aleksandër Varfaj bëri bujë, teksa vajza e çiftit pas divorcit u vendos nën kujdestarinë e Rudinës dhe partnerit të...

Rudina Dembacaj publikon video me të bijën, komenton ish-bashkëshorti

Rudina Dembacaj dhe ish-bashëshorti i saj, Aleksandër Varfaj, ruajnë marrëdhënie të mirë me njëri-tjetrin. Rudina ka publikuar së fundmi në Instagram një video ku shfaqet...

“Ti zemër je nis për djalë, krejt kot ke dalë vajzë”, komplimentet e Markut për Rudinën janë krejt të pazakonta

Rudina Dembacaj dhe partneri i saj Mark Frroku u kurorëzuan me martesë në ditën e parë të vitit 2021. Propozimi ka ardhur si një surprizë...

Rudina Dembacaj tregon se çfarë operacioni plastik ka kryer në trupin e saj

Rudina Dembacaj është një nga personazhet më aktiv në rrjetet sociale nga ku shpesh herë ndan momente nga përditshmëria dhe jeta e saj private. Ajo...

“Marku vdes për mua”- Rudina Dembacaj tregon kur do bëjë fëmijë me Mark Frrokun

Vetëm një orë kohë! Kështu e nisi bashkëbisedimin me ndjekësit në llogarinë e saj në Instagram Rudina Dembacaj. Prandaj, pyetjet për moderatoren dhe aktoren e...

Rudina Dembacaj martohet me Mark Frrokun ditën e parë të vitit 2021! Publikohen fotot

Rudina Dembacaj dhe Mark Frroku janë martuar! Ditën e sotme, aktorja e humorit i surprizoi të gjithë me publikimin e disa otove të realizuara në...

Latest news

- Advertisement -spot_img