- Advertisement -spot_img

TAG

sekretare

Kush janë 11 sekretarët që ka zgjedhur PD për përfaqësim në këtë 4 vjeçar

Në mbledhjen e Këshillit Kombëtar të PD-së mësohet se janë miratuar të gjithë sekretarët e vendosur në listë. Bëhet fjalë për 11 emra, të...

Bie nga ndërtesa shumëkatëshe, ndërron jetë sekretarja e Ambasadës Zviceriane

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur ditën e sotme, teksa sekretarja e parë e ambasadës zviceriane, ka ndërruar jetë si shkak i rënies së...

Lulzim Basha thërret me urgjencë në takim sekretarët dhe kryetarët e degëve

Lulzim Basha ka thërritur në një takim ditën e sotme sekretarët dhe kryetarët e degëve, pas pakënaqësive që kanë lindur në kampin blu me...

Deputeti kap nga të pasmet sekretaren, plas skandali në politikë (Video)

Një video skandal ka tronditur politikën në Azerbajxhan, teksa shihet se ish-politikani Hussenbial Mirelemovun, ngacmon nga të pasmet sekretaren e tij. Ish-politikani i njohur,...

Latest news

- Advertisement -spot_img