- Advertisement -spot_img

TAG

sekrete

Ngjarja e 21 janarit, Artan Hoxha: Prova të rëndësishme mund të dalin vetëm nga kamera e një operatori

Gazetari Artan Hoxha ka folur lidhur me ngjarjen e 21 janarit 2011, teksa vuri në dukje faktin që ish-ministri i Brendshëm sa erdhi në...

Jeni kurioz? Këto janë sekretet e burrave, të thëna nga vetë ata

Shpesh hasemi me fjalitë tipike të djemve dhe burrave që fuqizojnë akoma më shumë figurën e tyre.Por, a janë me të vërtetë aq pa...

Sekretet shokuese të prapaskenave të industrisë së pornografisë

#1 Isha duke parë një vajzë në kamera live, kur asaj i erdhi policia ruse. Më vonë zbulova se ajo ishte në një shtëpi të...

Që një marrëdhënie të zgjasë : 20 sekrete që ndihmojnë në jetën në çift

1- Mos nënvlerësoni asnjëherë vlerën e të pyeturit partnerin/en se si e kaloi ditën. 2- Disa zënka janë thjesht zënka. Mos i ekzagjeroni e t’i bëni drama. 3- Pranoni...

Detaje të reja/ I penduari Enver Jamaku nxjerr në dritë të tjera sekrete

  I penduari i drejtësisë ka rrëfyer të tjera detaje përpara hetuesve, teksa tashmë ka marrë statusin i penduari i drejtësisë. Mesohet se ai ka rrëfyer...

Bill Gates jep këshillat më të vlefshme për një jetë të lumtur

Për një miliarder si Bill Gates, që ka gjithçka në jetë, duket se ekzistojnë disa sekrete të vogla që e bëjnë jetën tonë më...

Latest news

- Advertisement -spot_img