- Advertisement -spot_img

TAG

shef

Këto fjali nuk duhet t’ja thoni shefit nëse dëshironi të rriteni në detyrë

Harrojeni të promovoheni nëse jepni përgjigjet më poshtë! 1. “Unë s'punoj dot me atë" Të gjithë kemi momente të pakëndshme me kolegët në zyrë, por të...

Shkrumbohet totalisht nga flakët mjeti i shefit të krimeve

Përfshihet nga flakët një mjet në autostradën Milot-Thumanë, në orët e para të mëngjesit të kësaj të shtune. Burime bëjnë me dije se mjeti i...

Kush e nxori në pritë shefin e policisë. Pistoletën e la në shtëpi

Mediat malazeze kanë zbardhur detaje të reja nga hetimet që po bëhen në vendin fqinj lidhur me ekzekutimin e Rudolf Elezoviçit, i cili u...

Shtohen dyshimet për ish-shefin e antidrogës, mund ta kenë vrarë

Rezultatet e para të hetimit tregojnë se oficeri i policisë Rudolf Elezović është vetëvrarë, por disa detaje që janë zbuluar nga këqyrja e trupit...

Gjendet trupi i pajetë i ish-shefit të policisë

Një trup i pajetë është gjetur mbrëmjen e djeshme në Ulqin. Mediat në Malin e Zi bëjnë me dije se identiteti i viktimës ende...

Vrasja e Diana Vukaj, flet shefi i Policisë: Erdhi para tre ditësh nga Gjermania. Kufomën e gjetëm në dhomën e gjumit

Shefi i Komisariatit të Shkodrës Paulin Çupi ka dhënë detaje për ngjarjen e rëndë të ndodhur mbrëmjen e sotme. Autori, Fabian Vukaj, i cili...

Ndërron jetën shefi i komisariatit Lushnjë

Ka humbur jetën shefi i komisariatit të Lushnjës Adrian Matani 45-vjeç. Është ndarë nga jeta në moshë të re shefi i komisariatit të Lushnjes Adrian...

Plas sherri në emision, eksperti i kriminalistikës dhe gazetari braktisin studion, çfarë ndodhi gjatë publicitetit

Gazetari Bledi Mane dhe eksperti i kriminalistikës, Artan Rexhepi kanë braktisur studion e “Shqipëria live” teksa ishin të ftuar për të analizuar vrasjen e...

“I ke ditët e numëruara, kena për të q* robt”. Zbardhet mesazhi kërcënues ndaj shefit të krimeve në Gramsh

  Është zbardhur mesazhi kërcënues që ka marrë shefi i krimeve të komisariatit të Gramshit në telefonin e tij, Sokol Novaku. Mbrëmjen e sotme u bë...

Latest news

- Advertisement -spot_img