- Advertisement -spot_img

TAG

"Shqiponja"

Si “pasha”, me makina e pije të shtrenjta, në foto me këngëtarë të njohur, kush është polici i arrestuar për drogë

Lavdosh Metaj është efektivi i “Shqiponjave” i cili ra në pranga pasditen e sotme në qytetin e Sarandës nga policia dhe SHÇBA. Metaj akuzohet...

Dyshohet për trafik droge, arrestohet efektivi i ‘Shqiponjave’

Drejtoria e Përgjithshme e Policisë së Shtetit ka zhvilluar një operacion ditën e sotme në Sarandë. Burime për mediat raportojnë se para pak çastesh është...

Po transportonte emigrantë të paligjshëm, arrestohet gruaja në Pogradec

Një aksion blic i ndërmarrë nga policia e Pogradecit ka bërë të mundur ndalimin e një gruaje, e cila po transportonte në automjetin e...

Ja çfarë rruge do të ndjekin autobuzat nga Elbasani drejt Tiranës/ Devijohet qarkullimi tek rrethrrotullimi “Shqiponja”

Nga dita e nesërme qarkullimi në sheshin “Shqiponja” do të devijohet. Kreu i ARRSH-së, Ergys Verdho, ka sqaruar edhe lëvizjen e devijuar të automjeteve që...

Voziste lirshëm me lejedrejtimi të falsifikuar/ Arrestohet 39-vjeçari

Një mjet i tipit “Benz” është ndaluar nga Policia rrugore dhe Forcat e posaçme”Shqiponja” , të cilët gjatë kontrollit zbuluan që drejtuesi i mjetit...

Latest news

- Advertisement -spot_img