- Advertisement -spot_img

TAG

Shqiponjat

Vijon protesta për burimin e ujit, 3 të plagosur, në vendngjarje prani dhe e ‘Shqiponjave’

Përplasje të forta janë shënuar këtë të hënë mes banorëve të Lumasit dhe Policisë, në zonën e Kuçovës, për shkak të burimit të ujit...

Shqiponjat ndalojnë për “kontroll rutinë” 23 vjeçarin ,ja çfarë i gjejnë

Një 23 vjeçar ka rënë në prangat e Policisë së Tiranës pasi nga kontrolli që i kanë bërë efektivët e Shqiponjave, i është gjetur...

Aksion i beftë i repartit “Shqiponja” pranë markatës së Elbasanit. Ndalohen dhjetëra qytatarë

  Një aksion i beftë me praninë e forcave të shumta policie të repartit “Shqiponja” është zhvillor sot në afërsi të markatës kryesore të qytetit...

Lëvizte me “Berretta” dhe 10 fishekë gjatë bulevardit,arrestohet 23-vjeçari

Julian Gjoshi, 23-vjeç nga Shijaku është arrestuar nga forcat “Shqiponja” në Tiranë pasi është konstatuar me armë me vete. I riu i cili ka...

Latest news

- Advertisement -spot_img