- Advertisement -spot_img

TAG

Shtatzënë

Pronari i hotelit përdhunon 35 vjeçaren shqiptare. Ishte katër muajshe shtatzënë

Një ngjarje e pazakontë ka ndodhur në Prizren ku një grua 35 vjeçare ka bërë padi në policinë e Prizrenit per dhunim seksual. Ajo kishte...

Gruaja lind në avion, i habit të gjithë: Nuk e dija që isha shtatzënë!

Një grua nga Utah, SHBA ka lindur papritur fëmijën e saj në avionin që po fluturonte bashkë me qindra pasagjerë të tjerë. Lavinia Mounga...

Të shohësh se je shtatzënë në ëndërr : Ç’do të thotë kjo?

Nga humbja e të gjithë dhëmbëve tek të qenit lakuriq në publik, tashmë e dimë se ëndrrat gjatë natës mund të bëhen vërtet të...

Ja nga është njohur Eliona Pitarka me bashkëshortin e saj

Eliona Pitarka është në pritje të ëmbël dhe shumë shpejt do të bëhet nënë për herë të parë. Aktorja e spektaklit “Klanifornia” është në...

Latest news

- Advertisement -spot_img